POBIERZ HANDOUTA (100KB, 4xPDF)

AUTOR: Asia Wiewiórska

OPIS: Pakiet plików PDF zawiera protokół przesłuchania, raport policyjny z miejsca zdarzenia, raport z sądowo-lekarskich oględzin zwłok oraz protokół pobrania odcisków palców. Wszystkie są do samodzielnego wykończenia, tj. wypełnienia treścią, która będzie pasować do Twojej sesji lub kampanii. Nadaje się do każdego systemu RPG, którego akcja dzieje się w świecie przypominającym nasz w XX/XXI wieku. Protokoły, raporty i formularze są uniwersalne i niezależnie od kraju w którym toczyć się będzie akcja, chociaż wzorowano je na polskich dokumentach. Zastosowano czcionkę, która powinna robić dobre wrażenie zarówno w settingu współczesnym jak i w latach 20-tych ubiegłego wieku.

JAK UŻYWAĆ: wydrukować, odręcznie wypełnić efektowną treścią i udostępnić Graczom, najlepiej przedziurkowane i wpięte do tekturowej teczki, niczym prawdziwe akta sprawy. Dobrym pomysłem jest przybicie na dokumentach pieczątek, jeżeli takowymi dysponujesz lub też dodrukowanie ich.

Handout udostępniany na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-NC-SA 4.0).

Oceń handouta!